О назначении Асанова Ж.К. Генеральным прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2016 года № 238
Назначить Асанова Жакипа Кажмановича Генеральным прокурором Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Ж.Қ.Асановты Қазақстан Республикасының Бас прокуроры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 238 Жарлығы
Жақып Қажманұлы Асанов Қазақстан Республикасының Бас прокуроры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев