О денонсации Соглашения о правовом статусе представителей государств и должностных лиц Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза
Указ Президента Республики Казахстан от 8 июня 2016 года № 273
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года «О международных договорах Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Денонсировать Соглашение о правовом статусе представителей государств и должностных лиц Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза, совершенное 28 марта 1997 года в Москве.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                  Н.Назарбаев

Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық мәртебесі туралы келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 273 Жарлығы
«Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы» 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 1997 жылғы 28 наурызда Мәскеуде жасалған Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық мәртебесі туралы келісімнің күші жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев