О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573 "О вопросах государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 313. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 17 августа 2019 года № 120
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 17.08.2019 № 120.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
и республиканской печати
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573 "О вопросах государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 166) следующее дополнение:
Перечень государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"10. Казахская национальная академия хореографии".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

"Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының мәселелері туралы" 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 313 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 тамыздағы № 120 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.08.2019 № 120 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында және республикалық
баспасөзде жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 166-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-жолмен толықтырылсын:
"10. Қазақ ұлттық хореография академиясы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев