О назначении Кожамжарова К. П. председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 330
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
Президент
Республики Казахстан                   Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.П. Қожамжаровты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 330 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев