О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации"
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 355. Утратил силу указом Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 202.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 20, ст. 100) следующее изменение:
состав Национальной комиссии по модернизации, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 октября 2016 года № 355
СОСТАВ
Национальной комиссии по модернизации
Сагинтаев Бакытжан
Абдирович
-
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Нигматулин Нурлан
Зайруллаевич
-
Председатель Мажилиса Парламента, заместитель председателя
члены Комиссии:
Бекназаров Бектас
Абдыханович
-
заместитель Председателя Сената Парламента Республики Казахстан
Бишимбаев Куандык
Валиханович
-
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Донаков Талгат
Советбекович
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Кожамжаров Кайрат
Пернешович
-
председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Майлыбаев Баглан
Асаубаевич
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Шигео Катсу
-
президент АОО "Назарбаев Университет"

"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 355 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 202 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 20, 100-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2016жылғы 7 қазандағы
№ 355 Жарлығына
ҚОСЫМША
Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның
ҚҰРАМЫ
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
-
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі, төраға
Нығматулин
Нұрлан Зайроллаұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Бекназаров
Бектас Әбдіханұлы
-
Қазақстан Республикасының Парламенті Сенаты Төрағасының орынбасары
Бишімбаев
Қуандық Уәлиханұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Донақов
Талғат Советбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Қожамжар
Қайрат Пернешұлы
-
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы
Майлыбаев
Бағлан Асаубайұлы
-
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Шигео Катсу
-
"Назарбаев Университеті" ДББҰ президенті