О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 1030 "Об утверждении Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015-2019 годы и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 398. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 19 апреля 2019 года № 29.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 19.04.2019 № 29.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 1030 "Об утверждении Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015-2019 годы и внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 957 "Об утверждении Перечня государственных программ" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 18-19, ст. 93) следующие изменения:
в Государственной программе инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015-2019 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе "1. Паспорт Программы":
в "Задачах" подпункт 5) исключить;
в "Целевых индикаторах":
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) в 2015-2019 годах создание рабочих мест на 392,9 тыс. чел., в том числе: постоянных - 96,5 тыс. чел.; временных - 296,4 тыс. чел.;";
"Источники и объемы финансирования" изложить в следующей редакции:
"Источники и объемы финансирования
мероприятия и инвестиционные проекты Госпрограммы "Нұрлы жол" будут финансироваться за счет средств Национального фонда Республики Казахстан, республиканского и местных бюджетов, международных финансовых институтов и организаций, собственных средств национальных компаний и институтов развития, а также частных инвестиций на общую индикативную сумму 7,6 трлн. тенге, в том числе:
Источники финансирования
Необходимые средства
(млрд. тенге)
Всего расходы по программе:

"Нұрлы жол" инфрақұрылымды дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту және "Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 1030 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 398 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 29 Жарлығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 19.04.2019 № 29 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. “Нұрлы жол” инфрақұрылымды дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту және “Мемлекеттік бағдарламалар тізбесін бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 957 Жарлығына толықтыру енгізу туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 1030 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 18-19, 93-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген “Нұрлы жол” инфрақұрылымды дамытудың 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
“Бағдарламаның паспорты” деген 1-бөлімде:
“Міндеттердегі” 5) тармақша алып тасталсын;
“Нысаналы индикаторларда”:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
“2) 2015-2019 жылдары 392,9 мың адамға арналған жұмыс орындарын құру, оның ішінде: тұрақты - 96,5 мың адам; уақытша - 296,4 мың адам;”;
“Қаржыландыру көздері мен көлемі” мынадай редакцияда жазылсын:
“Қаржыландыру көздері мен көлемі
“Нұрлы жол” мемлекеттік бағдарламасының іс-шаралары мен инвестициялық жобалары Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының, республикалық және жергілікті бюджеттердің, халықаралық қаржы институттары мен ұйымдардың қаражаты, ұлттық компаниялар мен даму институттарының меншікті қаражаты, сондай-ақ жекеше инвестициялар есебінен 7,6 трлн. теңге жалпы индикативтік сомада қаржыландырылатын болады, оның ішінде:
Қаржыландыру көздері
Қажетті қаражат
(млрд. теңге)
Бағдарлама бойынша барлық шығыстар:

7 676,1
Республиканский бюджет
429,4
Национальный фонд
2 355,9
Местный бюджет
299,4
Международные финансовые институты и организации
3 954,2
Собственные средства национальных компаний и институтов развития
597,9
Частные инвестиции и ГЧП
39,3";
в разделе "3. Анализ текущей ситуации" части сто восемьдесят вторую, сто восемьдесят третью, сто восемьдесят четвертую, сто восемьдесят пятую, сто восемьдесят шестую, сто восемьдесят седьмую, сто восемьдесят восьмую, сто восемьдесят девятую, сто девяностую, сто девяносто первую, сто девяносто вторую, сто девяносто третью, сто девяносто четвертую, сто девяносто пятую, сто девяносто шестую, сто девяносто седьмую, сто девяносто восьмую, сто девяносто девятую, двухсотую, двести первую, двести вторую, двести третью исключить;
в разделе "4. Цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации Программы":
в части второй таблицу изложить в следующей редакции:
"
Целевые индикаторы
Источник информации
ед.
изм.
Ответственные исполнители
2014
(оценка)

7 676,1
Республикалық бюджет
429,4
Ұлттық қор
2 355,9
Жергілікті бюджет
299,4
Халықаралық қаржы институттары мен ұйымдар
3 954,2
Ұлттық компаниялар мен даму институттарының меншікті қаражаты
597,9
Жекеше инвестициялар мен МЖӘ
39,3”;
“3. Ағымдағы жағдайды талдау” деген бөлімде бір жүз сексен екінші, бір жүз сексен үшінші, бір жүз сексен төртінші, бір жүз сексен бесінші, бір жүз сексен алтыншы, бір жүз сексен жетінші, бір жүз сексен сегізінші, бір жүз сексен тоғызыншы, бір жүз тоқсаныншы, бір жүз тоқсан бірінші, бір жүз тоқсан екінші, бір жүз тоқсан үшінші, бір жүз тоқсан төртінші, бір жүз тоқсан бесінші, бір жүз тоқсан алтыншы, бір жүз тоқсан жетінші, бір жүз тоқсан сегізінші, бір жүз тоқсан тоғызыншы, екі жүзінші, екі жүз бірінші, екі жүз екінші, екі жүз үшінші бөліктер алып тасталсын;
“4. Бағдарламаның мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары және оны іске асыру нәтижелерінің көрсеткіштері” деген бөлімде:
екінші бөліктегі кесте мынадай редакцияда жазылсын:
“
Нысаналы индикаторлар
Ақпарат көзі
Өлшем бірлігі
Жауапты орындаушылар
2014 (бағалау)

0,004
";
пункт "5. Повышение доступности жилья для граждан" исключить;
в разделе "5. Основные направления, пути достижения поставленных целей и соответствующие меры":
подразделы "5.5. Укрепление жилищной инфраструктуры" и "5.12. Реализация начатых проектов кредитного жилья и защита долевых вкладов" исключить;
часть первую раздела "7. Необходимые ресурсы" изложить в следующей редакции:
"Мероприятия и инвестиционные проекты Госпрограммы "Нұрлы жол" будут финансироваться за счет средств Национального фонда Республики Казахстан, республиканского и местных бюджетов, международных финансовых институтов и организаций, собственных средств национальных компаний и институтов развития, а также частных инвестиций на общую индикативную сумму 7,6 трлн. тенге, в том числе:
Источники финансирования
Необходимые средства
(млрд. тенге)
Всего расходы по Программе:

0,004
”;
“5. Азаматтар үшін тұрғын үйдің қолжетімділігін арттыру” деген тармақ алып тасталсын;
“5. Негізгі бағыттар, қойылған мақсаттарға қол жеткізу жолдары мен тиісті шаралар” деген бөлімде:
“5.5. Тұрғын үй инфрақұрылымын нығайту” және “5.12. Басталған кредиттік тұрғын үй жобаларын іске асыру және үлестік салымдарды қорғау” деген кіші бөлімдер алып тасталсын;
“7. Қажетті ресурстар” деген бөлімнің бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
“Нұрлы жол” мемлекеттік бағдарламасының іс-шаралары мен инвестициялық жобалары Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының, республикалық және жергілікті бюджеттердің, халықаралық қаржы институттары мен ұйымдардың қаражаты, ұлттық компаниялар мен даму институттарының меншікті қаражаты, сондай-ақ жекеше инвестициялар есебінен 7,6 трлн. теңге жалпы индикативтік сомада қаржыландырылатын болады, оның ішінде:
Қаржыландыру көздері
Қажетті қаражат
(млрд. теңге)
Бағдарлама бойынша барлық шығыстар: