Об определении уполномоченных компетентных органов Республики Казахстан, ответственных за реализацию Протокола о взаимодействии государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности по противодействию преступной деятельности в информационной сфере
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2017 года № 474
В соответствии со статьей 4 Протокола о взаимодействии государств-членов Организации Договора о коллективной безопасности по противодействию преступной деятельности в информационной сфере, совершенного в Москве 23 декабря 2014 года (далее - Протокол), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить Комитет национальной безопасности Республики Казахстан и Министерство внутренних дел Республики Казахстан уполномоченными компетентными органами, ответственными за реализацию Протокола.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан Н.Назарбаев

Ақпарат саласындағы қылмыстық әрекетке қарсы іс-қимыл бойынша Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің өзара іс-қимылы туралы хаттаманы іске асыруға жауапты Қазақстан Республикасының уәкілетті құзыретті органдарын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 6 мамырдағы № 474 Жарлығы
2014 жылғы 23 желтоқсанда Мәскеуде жасалған Ақпарат саласындағы қылмыстық әрекетке қарсы іс-қимыл бойынша Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттердің өзара іс-қимылы туралы хаттаманың (бұдан әрі - Хаттама) 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті және Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Хаттаманы іске асыруға жауапты уәкілетті құзыретті органдар болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Бас хатшысын қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев