О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2017 года № 583.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с пунктами 13 и 20 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 14 ноября 2017 года
№ 583
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 7, ст. 80).
2. Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 348 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 60, ст. 819).
3. Подпункт 2) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 25 июля 2014 года № 866 "О внесении изменений и дополнения в указы Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение" и от 5 марта 2007 года № 294 "О перечне объектов, не подлежащих передаче в концессию" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47, ст. 458.).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 172 "О перечне объектов, не подлежащих передаче для реализации государственно-частного партнерства" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 3-4 ст. 11.).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 583 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мəселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 13 жəне 20-баптарына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қосымшаға сəйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы 14 қарашадағы
№ 583 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президентінің күші жойылған кейбір жарлықтарының
ТІЗБЕСІ
1. "Концессияға беруге жатпайтын объектiлердiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 наурыздағы № 294 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 7, 80-құжат).
2. "Концессияға беруге жатпайтын объектілердің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 5 наурыздағы № 294 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 348 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 60, 819-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 жəне "Концессияға беруге жатпайтын объектілердің тізбесі туралы" 2007 жылғы 5 наурыздағы № 294 жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 866 Жарлығының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 458-құжат).
4. "Мемлекеттік-жекешелік əріптестікті іске асыру үшін берілмейтін объектілер тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 172 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 3-4, 11-құжат).