О назначении Байжанова Г. Ж. помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2018 года № 748
Назначить Байжанова Габита Жакыпбаевича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар".
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Ғ.Ж.Байжановты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 748 Жарлығы
Ғабит Жақыпбайұлы Байжанов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ