О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 379 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2019 года № 23. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 14 июня 2022 года № 927
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 14.06.2022 № 927.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 379 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 27, ст. 309):
в пункте 4:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) координирует деятельность:
по вопросам социально-гуманитарной сферы: образования, науки, культуры и спорта;
консультативно-совещательных органов при Главе государства: Комиссии по вопросам противодействия коррупции; Комиссии по государственным наградам; Комиссии по вопросам гражданства; Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы; Республиканской комиссии по государственным символам и геральдике ведомственных и иных, приравненных к ним, наград; Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом; Комиссии по присуждению государственной премии в области науки и техники им.аль-Фараби; Комиссии по присуждению государственной премии в области литературы и искусства; Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания;";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) курирует деятельность Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, координирует работу других государственных аналитических структур в сфере общественного развития, а также Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан и Ассамблеи народа Казахстана;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының мәртебесі мен өкілеттіктері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 379 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 сәуірдегі № 23 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 927 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.06.2022 № 927 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының мәртебесі мен өкілеттіктері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 379 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., №27, 309-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
4-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мыналардың:
әлеуметтік-гуманитарлық: білім, ғылым, мәдениет және спорт салаcындағы;
Мемлекет басшысының жанындағы мына консультативтік-кеңесші органдардың: Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері жөніндегі комиссияның; Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның; Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның; Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның; Мемлекеттік рәміздер мен ведомстволық және оларға теңестірілген өзге де наградалар геральдикасы жөніндегі республикалық комиссияның; Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның; әл-Фараби атындағы ғылым мен техника саласындағы мемлекеттік сыйлығын беру жөніндегі комиссияның; Әдебиет пен өнер саласындағы мемлекеттік сыйлығын беру жөніндегі комиссияның; Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссияның қызметтерін үйлестіреді;";
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтының қызметіне жетекшілік етеді, қоғамдық даму саласындағы басқа мемлекеттік талдамалық құрылымдардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия мен Қазақстан халқы Ассамблеясының жұмысын үйлестіреді;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев