О назначении Балаевой А. Г. помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 78
Назначить Балаеву Аиду Галымовну помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Ғ.Балаеваны Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 78 Жарлығы
Аида Ғалымқызы Балаева Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ