О назначении Ашимбаева М. С. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июля 2019 года № 83
Назначить Ашимбаева Маулена Сагатханулы помощником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

М.С. Әшімбаевті Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 30 шілдедегі № 83 Жарлығы
Мəулен Сағатханұлы Əшімбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ