О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации
Указ Президента Республики Казахстан от 19 августа 2019 года № 121. Утратил силу указом Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 202.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести дополнение в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "O Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 20, ст. 100):
ввести в состав Национальной комиссии по модернизации, образованной вышеназванным Указом:
Кушербаева
Крымбека Елеуовича
-
Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 121 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 202 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. “Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы” Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 20, 100-құжат) толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына енгізілсін:
Көшербаев
Қырымбек Елеуұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, төрағаның орынбасары.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ