О преобразовании дипломатической миссии Республики Казахстан в городе Братиславе (Словацкая Республика)
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июля 2019 года № 66.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Преобразовать дипломатическую миссию Республики Казахстан в городе Братиславе (Словацкая Республика) в Посольство Республики Казахстан в Словацкой Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының Братислава қаласындағы (Словак Республикасы) дипломатиялық миссиясын қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 66 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Братислава қаласындағы (Словак Республикасы) дипломатиялық миссиясы Қазақстан Республикасының Словак Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ