О назначении Шамшидиновой К.Н. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 852
Назначить Шамшидинову Куляш Ногатаевну Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

К.Н.Шәмшидинованы Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 852 Жарлығы
Күлəш Ноғатайқызы Шəмшидинова Қазақстан Республикасының Білім жəне ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ