О назначении Сагинтаева Б. А. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 2019 года № 864
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Государственным секретарем Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Ә.Сағынтаевты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 864 Жарлығы
Бақытжан Əбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ