О назначении Маржикпаева Е. Б. акимом Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 882
Назначить Маржикпаева Ермека Боранбаевича акимом Акмолинской области.
Президент Республики Казахстан Н. НАЗАРБАЕВ

Е.Б.Маржықпаевты Ақмола облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 882 Жарлығы
Ермек Боранбайұлы Маржықпаев Ақмола облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ