О назначении Скакова А. Б. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2020 года № 250
Назначить Скакова Абылкаира Бактыбаевича акимом Павлодарской области.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Ә.Б.Сқақовты Павлодар облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 250 Жарлығы
Əбілқайыр Бақтыбайұлы Сқақов Павлодар облысының əкімі қызметіне тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ