О назначении Балаевой А. Г. Министром информации и общественного развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2020 года № 322
Назначить Балаеву Аиду Галымовну Министром информации и общественного развития Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

А.Ғ.Балаеваны Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 322 Жарлығы
Аида Ғалымқызы Балаева Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне қоғамдық даму министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ