О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2003 года № 1050 "Об образовании Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2020 года № 332.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2003 года № 1050 "Об образовании Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 12, ст. 130) следующее дополнение:
в Положении о Комитете по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 13 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) анализ обращений физических и юридических лиц, поступающих в государственные органы (за исключением обращений, поступающих Президенту Республики Казахстан и в его Администрацию, Первому Президенту Республики Казахстан – Елбасы и в его Канцелярию, в Совет Безопасности Республики Казахстан, Парламент Республики Казахстан и его депутатам, Конституционный Совет Республики Казахстан, Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан);".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 28 наурыздағы № 1050 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 332 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 28 наурыздағы № 1050 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 12, 130-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті туралы ережеде:
13-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) мемлекеттік органдарға келіп түсетін жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін талдау (Қазақстан Республикасының Президентіне және оның Әкімшілігіне, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасына және оның Кеңсесіне, Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесіне, Қазақстан Республикасының Парламентіне және оның депутаттарына, Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесіне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне келіп түсетін өтініштерді қоспағанда);".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев