О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 21 августа 2012 года № 369 "Об утверждении Правил подготовки ежегодного Национального доклада по науке"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 383. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 августа 2024 года № 629.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.08.2024 № 629.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 августа 2012 года № 369 "Об утверждении Правил подготовки ежегодного Национального доклада по науке" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 952) следующее дополнение:
в Правилах подготовки ежегодного Национального доклада по науке, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 3:
дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) анализ полноты реализации рекомендаций, данных по итогам одобрения Национального доклада Президентом Республики Казахстан, оценка прогресса по ключевым направлениям развития отечественной науки, результаты форсайтных исследований (с периодичностью 1 раз в 3 года);".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

"Ғылым жөніндегі жыл сайынғы ұлттық баяндаманы дайындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 369 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 383 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 629 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.08.2024 № 629 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ғылым жөніндегі жыл сайынғы ұлттық баяндаманы дайындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 369 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 952-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Ғылым жөніндегі жыл сайынғы ұлттық баяндаманы дайындау қағидаларында:
3-тармақта:
мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) Қазақстан Республикасы Президентінің Ұлттық баяндаманы мақұлдауының қорытындылары бойынша берілген ұсынымдарды іске асырудың толықтығын талдау, отандық ғылымды дамытудың түйінді бағыттары бойынша прогресті бағалау, форсайттық зерттеулердің нәтижелері (3 жылда 1 рет мерзімділікпен);".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев