О назначении Жумангарина С. М. Председателем Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2020 года № 410
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Председателем Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

С.М.Жұманғаринды Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 410 Жарлығы
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасының Бəсекелестікті қорғау жəне дамыту агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ