О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 461
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За выдающиеся достижения в экономическом развитии Республики Казахстан и производственной деятельности:
присвоить высшую степень отличия – звание "Қазақстанның Еңбек Ері" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан":
Басину Вадиму Борисовичу – исполнительному директору АО "АрселорМиттал Темиртау", город Темиртау Карагандинской области
Каиргельдину Мурату Амангельдиновичу – машинисту разреза "Восточный" АО "Евроазиатская энергетическая корпорация", город Экибастуз Павлодарской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 461 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасын экономикалық дамытудағы жəне өндірістік қызметтегі аса үздік жетістіктері үшін:
жоғары дəрежелі ерекшелік белгісі – "Қазақстанның Еңбек Ері" атағы беріліп, айрықша ерекшелік белгісі – Алтын жұлдыз бен "Отан" ордені тапсырылсын:
Басин Вадим Борисович – "АрселорМиттал Теміртау" АҚ атқарушы директоры, Қарағанды облысының Теміртау қаласы;
Қайыргелдин Мұрат Амангелдіұлы – "Еуроазия энергетикалық корпорациясы" АҚ "Восточный" кенішінің машинисі, Павлодар облысының Екібастұз қаласы.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ