О назначении Шапкенова С. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 21
Назначить Шапкенова Серика Жамбуловича акимом Атырауской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

С.Ж. Шәпкеновті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 21 Жарлығы.
Серік Жамбылұлы Шәпкенов Атырау облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев