Об освобождении Скакова А. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № 23
Освободить Скакова Абылкаира Бактыбаевича от должности акима Павлодарской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ә.Б. Сқақовты босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 23 Жарлығы.
Әбілқайыр Бақтыбайұлы Сқақов Павлодар облысының әкімі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев