О Жайсанбаеве К. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 декабря 2022 года № 54
Назначить Жайсанбаева Канатбека Бахытовича помощником Президента Республики Казахстан – заведующим Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности заведующего Отделом государственного контроля и организационно-территориальной работы Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қ.Б. Жайсаңбаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 54 Жарлығы.
Қанатбек Бақытұлы Жайсаңбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Мемлекеттік бақылау және аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімінің меңгерушісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев