О назначении Сагимбаева Е. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 января 2022 года № 747
Назначить Сагимбаева Ермека Алдабергеновича Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, освободив от должности начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.А. Сағымбаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 747 Жарлығы.
Ермек Алдабергенұлы Сағымбаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы лауазымына тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев