О назначении Балаевой А. Г.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 января 2022 года № 758
Назначить Балаеву Аиду Галымовну заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

А.Ғ. Балаеваны тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 758 Жарлығы.
Аида Ғалымқызы Балаева Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев