О назначении Сулейменова Т. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2022 года № 766
Назначить Сулейменова Тимура Муратовича первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Т.М. Сүлейменовті тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 766 Жарлығы.
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев