Об отмене чрезвычайного положения в Туркестанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2022 года № 772.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О чрезвычайном положении" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Отменить с 18 часов 00 минут 14 января 2022 года чрезвычайное положение в границах Туркестанской области, введенное Указом Президента Республики Казахстан от 5 января 2022 года № 742 "О введении чрезвычайного положения в Туркестанской области".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Түркістан облысындағы төтенше жағдайдың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 772 Жарлығы.
"Төтенше жағдай туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Түркістан облысында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 742 Жарлығымен енгізілген Түркістан облысының шекараларындағы төтенше жағдайдың күші 2022 жылғы 14 қаңтардағы 18 сағат 00 минуттан бастап жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Президенті Қ. Тоқаев