О назначении Жаксылыкова Р. Ф.
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2022 года № 778
Назначить Жаксылыкова Руслана Фатиховича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Р.Ф. Жақсылықовты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 778 Жарлығы
Руслан Фатихұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев