О назначении Нуртлеу М. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2022 года № 801
Назначить Нуртлеу Мурата Абугалиевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.Ә. Нұртілеуді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 801 Жарлығы
Мұрат Әбуғалиұлы Нұртілеу Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев