О Нурдаулетове Г.Д.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2022 года № 817
Назначить Нурдаулетова Гизата Дауренбековича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности Генерального Прокурора Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Ғ.Д. Нұрдәулетов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № 817 Жарлығы
Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы лауазымына тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев