О Дуйсеновой Т. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2022 года № 869
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан – заведующего Отделом по контролю за рассмотрением обращений Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Т.Б. Дүйсенова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 869 Жарлығы
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Өтініштерді қарауды бақылау бөлімінің меңгерушісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев