О назначении Султангазиева М. Е.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2022 года № 916
Назначить Султангазиева Марата Елеусизовича акимом Алматинской области.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

М.Е. Сұлтанғазиевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 маусымдағы № 916 Жарлығы.
Марат Елеусізұлы Сұлтанғазиев Алматы облысының әкімі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев