О Карине Е. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2022 года № 928
В соответствии с подпунктом 19) статьи 44 Конституции Республики Казахстан назначить Карина Ерлана Тынымбайулы Государственным советником Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Е.Т. Қарин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 928 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 19) тармақшасына сәйкес Ерлан Тынымбайұлы Қарин Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кеңесшісі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев