Р.Т. Ердоғанды І дәрежелі "Достық" орденімен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 1042 Жарлығы
Қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы мен Түркия Республикасы арасындағы екіжақты қарым-қатынастарды нығайту мен дамытуға қосқан елеулі үлесі үшін Түркия Республикасының Президенті Режеп Тайып Ердоған І дәрежелі "Достық" орденімен наградталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қ.Тоқаев

О награждении орденом "Достық" І степени Эрдогана Р. Т.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 1042
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За большой вклад в укрепление и развитие двусторонних отношений между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой наградить орденом "Достық" І степени Эрдогана Реджепа Тайипа – Президента Турецкой Республики.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев