О назначении Смаилова А. А.
Указ Президента Республики Казахстан от 30 марта 2023 года № 160
Назначить Смаилова Алихана Асхановича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Ә.А. Смайыловты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 160 Жарлығы.
Əлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасының Премьер-министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ