О назначении Дуйсеновой Т. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2023 года № 175
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Т.Б. Дүйсенованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 175 Жарлығы.
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ