О присвоении звания "Халық қаһарманы" Гапичу И.С.
Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2023 года № 213
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За мужество и самоотверженность, проявленные в Великой Отечественной войне 1941–1945 годов, присвоить звание "Халық қаһарманы" с вручением знака особого отличия – Золотой звезды и ордена "Отан" участнику Парада Победы Гапичу Ивану Степановичу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

И.С. Гапичке "Халық қаһарманы" атағын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 213 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 1941–1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында көрсеткен ерлігі мен жанқиярлығы үшін Жеңіс парадының қатысушысы Иван Степанович Гапичке "Халық қаһарманы" атағы беріліп, айрықша ерекшелік белгісі – Алтын жұлдыз бен "Отан" ордені тапсырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ