О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2012 года № 285 "Об Энергетическом совете при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 2023 года № 241
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2012 года № 285 "Об Энергетическом совете при Президенте Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в составе Энергетического совета при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
после строки "члены Совета:" дополнить строкой следующего содержания:
"советник Президента Республики Казахстан";
строку "Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Энергетикалық кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 14 наурыздағы № 285 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 241 Жарлығы.
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Энергетикалық кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 14 наурыздағы № 285 Жарлығына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Энергетикалық кеңестің құрамында:
"Кеңес мүшелері:" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі";
"Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев