О Кошербаеве Е. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2023 года № 258
Назначить Кошербаева Ермека Беделбаевича акимом Восточно-Казахстанской области, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Российской Федерации.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Е.Б.Көшербаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 16 маусымдағы № 258 Жарлығы.
Ермек Беделбайұлы Көшербаев Шығыс Қазақстан облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ресей Федера циясындағы Төтенше жəне Өкілетті Елшісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ