О Нурдаулетове Г. Д.
Указ Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 316
Назначить Нурдаулетова Гизата Дауренбековича Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Ғ.Д. Нұрдәулетов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 316 Жарлығы.
Ғизат Дəуренбекұлы Нұрдəулетов Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ