О Жумангарине С. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2023 года № 327
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

С.М. Жұманғарин туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қыркүйектегі № 327 Жарлығы.
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауа зымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ