О Нуржигитове Н. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 337
Назначить Нуржигитова Нуржана Молдияровича Министром водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Н.М. Нұржігітов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 337 Жарлығы.
Нұржан Молдиярұлы Нұржігітов Қазақстан Республикасының Су ресурстары жəне ирригация министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ