О назначении Шарлапаева К. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2023 года № 338
Назначить Шарлапаева Каната Бисимбаевича Министром промышленности и строительства Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қ.Б. Шарлапаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 338 Жарлығы.
Қанат Бисимбайұлы Шарлапаев Қазақстан Республикасының Өнеркəсіп жəне құрылыс министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ