О назначении Жумангарина С.М.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 456
Назначить Жумангарина Серика Макашевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

С.М. Жұманғаринді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 456 Жарлығы.
Серік Мақашұлы Жұманғарин Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ