О назначении Альназаровой А.Ш.
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2024 года № 459
Назначить Альназарову Акмарал Шарипбаевну Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

А.Ш. Әлназарованы тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 6 ақпандағы № 459 Жарлығы.
Ақмарал Шәріпбайқызы Әлназарова Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ