О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 3 июня 2020 года № 345 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Перу о передаче осужденных лиц" и от 18 августа 2021 года № 640 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Перу о выдаче"
Указ Президента Республики Казахстан от 27 мая 2024 года № 558.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указе Президента Республики Казахстан от 3 июня 2020 года № 345 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Перу о передаче осужденных лиц":
в пункте 2 слова "Нурдаулетова Гизата Дауренбековича" заменить словами "Асылова Берика Ногайулы";
2) в Указе Президента Республики Казахстан от 18 августа 2021 года № 640 "О подписании Договора между Республикой Казахстан и Республикой Перу о выдаче":
в пункте 2 слова "Нурдаулетова Гизата Дауренбековича" заменить словами "Асылова Берика Ногайулы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мен Перу Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" 2020 жылғы 3 маусымдағы № 345 және "Қазақстан Республикасы мен Перу Республикасы арасындағы ұстап беру туралы шартқа қол қою туралы" 2021 жылғы 18 тамыздағы № 640 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 27 мамырдағы № 558 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы мен Перу Республикасы арасындағы сотталған адамдарды беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 345 Жарлығына:
2-тармақтағы "Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетовке" деген сөздер "Берік Ноғайұлы Асыловқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы мен Перу Республикасы арасындағы ұстап беру туралы шартқа қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 18 тамыздағы № 640 Жарлығына:
2-тармақтағы "Ғизат Дәуренбекұлы Нұрдәулетовке" деген сөздер "Берік Ноғайұлы Асыловқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев