О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 160 "Об утверждении Положения о Совете по управлению Международным финансовым центром "Астана" и его состава"
Указ Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2024 года № 637.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 160 "Об утверждении Положения о Совете по управлению Международным финансовым центром "Астана" и его состава" следующее изменение:
состав Совета по управлению Международным финансовым центром "Астана", утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 3 сентября 2024 года № 637
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 160
СОСТАВ
Совета по управлению
Международным финансовым центром "Астана"
Президент Республики Казахстан, председатель Совета
Премьер-Министр Республики Казахстан, заместитель председателя
Совета члены Совета:
Заместитель Премьер-Министра - Министр национальной экономики Республики Казахстан
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
советник Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы
Управляющий Международным финансовым центром "Астана" (далее - МФЦА)
председатель Совета директоров Комитета МФЦА по регулированию финансовых услуг
председатель Совета директоров Биржи МФЦА (Astana Intemational Exchange)
Жули Монако (Julie Мопасо) (по согласованию)
Абдулхамид Мохаммед Саид Алахмади (Abdulhamid Mohammed
Saeed Alahmadi) (по согласованию)
__________________________________

"Астана" халықаралық қаржы орталығын басқару жөніндегі кеңес туралы ережені және оның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 160 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 637 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Астана" халықаралық қаржы орталығын басқару жөніндегі кеңес туралы ережені және оның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 160 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Астана" халықаралық қаржы орталығын басқару жөніндегі кеңестің құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикаcының
Президенті
Қ.Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2024 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 637 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 160 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
"Астана" халықаралық қаржы орталығын басқару жөніндегі кеңестің
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасының Президенті, Кеңес төрағасы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Кеңес төрағасының орынбасары
Кеңес мүшелері:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы Президентінің әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін кеңесшісі
"Астана" халықаралық қаржы орталығының басқарушысы (бұдан әрі - АХҚО)
АХҚО Қаржылық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комитеті Директорлар кеңесінің төрағасы
АХҚО биржасы (Astana International Exchange) Директорлар кеңесінің төрағасы
Жули Монако (Julie Monaco) (келісім бойынша)
Абдулхамид Мохаммед Саид Алахмади (Abdulhamid Mohammed Saeed Alahmadi) (келісім бойынша)